Echipa service

Alexandru Popa
Consilier Service Mecanică-Electrică
Telefon: 021 209 40 10
Fax: 021 209 40 24
Mail:
alexandru.popa@aviamotors.ro
Florin Vlasie
Consilier Service Mecanică-Electrică
Telefon: 021 209 40 10
Fax: 021 209 40 24
Mail:
florin.vlasie@aviamotors.ro
Daniel Boarta
Consilier Service Mecanică-Electrică
Telefon: 021 209 40 10
Fax: 021 209 40 24
Mail:
daniel.boarta@aviamotors.ro
Isabela Soare
Consilier service mecanică-electrică
Telefon: 0742034487
Mail:
isabela.soare@aviamotors.ro
Sebastian Haidu
Consilier Service Mecanică-Electrică
Telefon: 021 209 40 10
Fax: 021 209 40 24
Mail:
sebastian.haidu@aviamotors.ro
Cosmin Paparoiu
Consilier Service Caroserie
Telefon: 021 209 40 18
Fax: 021 209 40 24
Mail:
cosmin.paparoiu@aviamotors.ro
Valentin Moraru
Consilier Service Mecanică-Electrică
Telefon: 0753085246
Fax: 021 209 40 24
Alexandru Enache
Consilier Service Mecanică-Electrică
Fax: 021 209 40 24
Mail:
alexandru.enache@aviamotors.ro
Dan Bucur
Programator Service
Mail:
dan.bucur@aviamotors.ro
Alin Maravela
Programator Service
Mail:
alin.maravela@aviamotors.ro
Alexandru Porojan
Consilier Service Caroserie
Telefon: 0212094018
Mail:
alexandru.porojan@aviamotors.ro
Catalina Vlad
Consilier Service Caroserie
Telefon: 0747012532
Mail:
catalina.vlad@aviamotors.ro
Andrei Nițescu
Coordonator Recepție Mecanică-Electrică
Telefon: 0752305326
Fax: 021 209 40 24
Mail:
andrei.nitescu@aviamotors.ro