Lista posturilor disponibile în echipa noastră:

Atragerea de oameni bine pregătiți profesional și perfecționarea lor continuă sunt priorități permanente ale companiei.
Politica de resurse umane Avia Motors urmărește o colaborare permanentă, pe termen lung cu scopul final de a forma o echipă puternică, unită și implicată în construirea succesului companiei.

Îți place să lucrezi în echipă? Îți dorești un mediu de lucru provocator dar orientat spre rezultate?
Poți veni și tu în echipa Avia Motors!
Ai mai multe posibilități:

Trimite un CV și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail: hr@aviamotors.ro sau prin fax la nr. (021) 209. 40.27
Verifică posturile disponibile și aplică pentru un job.
Aplicațiile tale vor fi strict confidențiale. Numai candidații selectați vor fi contactați.

Electrician Auto – punct de lucru Pantelimon, Bd. Biruinței nr. 11

Descrierea jobului:

  • Diagnostichează și interpretează defecțiunile electrice/electronice la autoturismele repartizate;
  • Întocmește necesarul de materiale și efectuează reparațiile electrice/electronice;
  • Participă la cursuri periodice de specialitate.

Candidatul ideal:

  • Studii medii tehnice (profil electrician auto);
  • Experiență de minim 3 ani in domeniul auto (obligatoriu);
  • Experiență într-un service auto din rețeaua VW (avantaj);
  • Cunoștințe de electrică auto (nivel mediu sau avansat);
  • Capacitatea de a consulta o documentație tehnică în limba română sau engleză;
  • Permis categoria B;
  • Seriozitate;
  • Responsabilitate;
  • Orientare spre dezvoltare profesională.

Aplica Online